TUZLA EVDEN EVE NAKLİYAT İSTANBUL 0536 305 4096

Sayfa
Menü
Haberler
buradasınız:   HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Firmamız istanbul tuzla merkezili olarak 2001 yılından bu yana hizmet vermekte olup, bir çok bölgede şubelerimiz mevcuttur. Kaliteden taviz verden her geçen gün araç ve personel sayısını artırarak geniş bir filo olarak çalışmalarımız devam etmektedir.

tuzla-nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat olarak vizyonumuz sınır tanımayan rekabet piyasasında ekonomi belirlyeyici unsur olmaktadır Tuzla nakliyat vizyonu hizmetin en kalitelisini hizmetin devamlılığını donanımlarını ve yatırımlarını bilgisini ve teknolojisini sürekli yenileyip dünya şirketleri arasında yerini bulmak müşterilerimizin memmuniyetine her zaman ön planda olduğunu müşterilerine göstererek müşterilerinin sonsuz güvenini kzanmak bu güvenin daimi olması için söylemlerimizin lafta kalmaması bütünü ile yerine getirilmesiyle müşterilerimizin yanıda herzaman var olmaya çalışmaktır

Sayfa
Menü
Haberler

logo-alt

Her türlü sor görüş ve önerileriniz için bizi arayabilrisiniz. Siz değerli müşterilerimizin görüşleri bizim için çok önemlidir. Fiyat teklifleri almak veya ücretsiz expertis işleriniz için de bizi arayabilirsiniz.

NAKLİYE BİZİM İŞİMİZDİR

Kalite bir haktır. Ödediğiniz paranın tam karşılığını almak için doğru adrestesiniz. Korsan ve yetki belgeleri olmayan firmalara dikkat ediniz. Aksi hale istemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Profesyonel ekip ve ekipman için bizi tercih edin.

TUZLA NAKLİYAT

Tel: 0216 426 08 27

Tel: 0216 482 93 23

Gsm: 0536 305 40 96

Gsm: 0532 590 16 03

Sayfa
Menü
Haberler

Powered by evden eve nakliyat | Copyright 2017 Tuzla evden eve nakliyat |